اینترنت

اینترنت (به انگلیسی: Internet) (مخفف interconnected networks شبکه‌های به هم پیوسته)

تعریف اینترنت

اینترنت سامانه‌ای جهانی از شبکه‌های رایانه‌ای به هم پیوسته‌است که از پروتکلِ برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنند. به عبارت دیگر اینترنت، شبکهٔ شبکه‌ها است که از میلیون‌ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه‌های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده‌است که با آرایه وسیعی از فناوری‌های الکترونیکی و نوری به هم متصل شده‌اند.

اینترنت چیست؟

اینترنت نام شبکه ای است که در آن میلیونها کامپیوتر از سراسر جهان به هم متصل شده اند. این کامپیوترها یا برای شرکت های بزرگ می باشند که تنها برنامه نویسان قادربه ارتباط با آنها هستند یا اینکه از جمله کامپیوترهایی هستند که در خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد اینترنت

از اینترنت برای ارتباط و تبادل اطلاعات در فرم های مختلف استفاده می شود امروزه کمتر کسی است که با اینترنت آشنا نباشد و کاربرد آن را نداند.

همه ما میدانیم برای گرفتن اطلاعات و سوالات مختلف می توان از اینترنت استفاده کرد و باید این را هم بدانیم این اطلاعات خود به خود به وجود نیامده است و هر فرد یا شرکتی مدیریت این اطلاعات عظیم را دارد

برای ثبت اطلاعات راه های زیادی وجود دارد :

  1. اولین راه این است که هر فرد یک وب سایت ایجاد نماید و اطلاعات مورد نظر خود و یا خدماتی را ارائه دهد (مزایا و معایب یک سایت)
  2. دوم اینکه بخاطر معایب دلیل اول فرد از سایت های دیگران و اطلاعات دیگران استفاده نماید (مزایا و معایب استفاده از سایت های دیگران)

 

مدیر سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*